Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Synthwave #30789 üzenetére

    Csak a tapasztalataimat írtam le. ÉN azt tapasztaltam, amit leírtam. Nem néztem a mélyére, nem kerestem az ok-okozati tényezőt. Leírtam hogy xy beállításnál mit tapasztaltam adott egérnél. Mert ugye minden egér más és más. Az hogy mennyit kerestél x idő alatt még nem jelenti azt, hogy költesz is arra, főleg ha van egy ideológiád ezzel kapcsolatban. :U
    Minden hasonló topik egyébként egy és azonos sémára épül fel. Lásd: Tápos topik. Ott is lehülyéznek, "meg te nem értesz hozzá, majd mi tudjuk" címen elméleti táp teljesítményt számolgatnak, és ajánlgatják a hozzá nem értő fórumtagoknak, amikor pedig leírom, hogy ezt most miért, mert az én gépem elég komoly fogyasztásmérővel xy W fogyaszt, és miért kell az embereket félrevezetni, egy esetenként alulméretezett táppal, amire ők azt mondják elég. Amikor pedig kialakul a vita, és leírom, hogy a fogyasztásmérő nem hazudik, arra jön a válasz, hogy ez nem lehet, nem jó nálam valami, és hasonló értelmiségi hozzászólások.
    De persze aki nagyobb tápot akar, mert úgy gondolja ahogy én, az le van oltva.
    Kb itt is ez van.

    Aki nem 10k egeret választ hanem a 20k+ kategóriából, az nem ért hozzá, mert nincs különbség közöttük.
    Mindezt arra alapozva, hogy van 1-2 hangadó, aki a véleményezését másokra próbálja erőltetni, mert aki más véleményen van az lúzer, és nem ért hozzá. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák