Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz bul07 #16130 üzenetére

    Hello!

    ha elolvasod az első hozzászólást és a napokban wireless egerekről kialakult vita hozzászólásait rögtön rájössz, miért nem ajánlott neked senki alternatívát.

    Mint te is írtad és észrevetted a vezetéknélküli egereket játékos felhasználás szempontjából mindenki szidja és akinek volt, kerüli. Valami baja egyszer úgyis lesz.

    A logitech performance mouse MX az lézer érzékelős, persze mindegy mivel nincs kábel, így a lézer pontatlansága esetleges akadása már fel sem fog tűnni.

    A g700-at többen ajánlják mint az előzőt, a sorozat érzékelője jobb darab, inkább ezt vedd, mint a másikat. Az ára viszont horror.

    Roccat egérről még jót nem hallottam, az apróhirdetések tele vannak a friss roccat egerekkel, a fórumok pedig a rémtörténetekkel. Én nem ugranék bele (:

    Wireless játékos egeret keresőknek: Aki játékra vezetéknélküli egeret kínál, ajánl nektek az csak a pénzeteket akarja. Ha nem játszottok soha, semmilyen fps-tps, gyors, pontos egeretutat megkívánó játékkal csak böngészős flash-el meg stratégiai játékkal (bár én idegbajt kapnék, ha nem rángathatnám az egeret starcraftban összevissza-pontosan), akkor vegyetek wireless egeret, de nem véletlenül nincs belőle kínálat. A gyártók se arra rendezkednek be (a jobbak) hogy a vevők átveréséből éljenek meg hosszútávon. A razernek és a lpgitechnek is van játékosnak mondott egere, ott van a microsofté is, rettentően túlárazva, cikornyázva és világítva, nem hiába, ez egy olyan vásárlói réteget vonz eleve, akik valószínűleg nem értenek hozzá, mindegy nekik és sok beleszólásuk sincs, hogy milyen egeret kapnak, általában ajándékba. Higgyétek, hogy az egyszerűbb-jobb elvhez ragaszkodva nem tudunk nektek jó szívvel semmilyen wireless egeret vagy csillogó-villogó "gamer" csodát ajánlani. A piac egyik legmegbízhatóbb és egyben legjobb egere még mindig a microsoft intellimouse 1.1a és 3.0. Amíg a fejlesztések, amik a vásárlók számokkal való sokkolására irányulnak a minőség helyett, addig ez így is fog sajnos maradni.

    Sok szerencsét nektek a kényelmes egér vásárlásához!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák