Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarioAna

    senior tag

    válasz Tsebacsi #12451 üzenetére

    Ha megnézed, a nagy csapatoknál (fnatic, NaVi) szinte minden játékos csapaton belül ugyanazt az egeret használja, és szinte versenyenként cserélgetik. Ez a szponzoráció-reklám miatt van. Pl mikor bejött a Xai-Kinzu páros, azzal tolta a fnatic, most pedig a Sensei volt LANon náluk ha jól emlékszem. Ez nem azt jelenti hogy azok a legjobb egerek, csak nekik muszáj azzal játszani! Más kérdés hogy ők akármilyen egérrel ott vannak a legjobbak között.
    ui: nem azt mondom hogy mindegyik szar ami lézeres, csak ezt a "pro"-s részt gondoltam kiemelem :B . :R

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tsebacsi #12451 üzenetére

    Hány cm-en fordulsz 180 fokot?

    "Meg itt átlagembereknek javasoltok egeret, nem masszív e-sport emberkének!"

    Attól már nincs hozzá joga, hogy a pénzéért a lehető legjobbat vegye?

    frango13: Nehéz kérdés. Helyes is, meg nem is. Ezekkel a fogásokkal más a helyzet, mint a palm-mal (mert az ugye teljesen egyértelmű, hogy milyen), eléggé egybemosódnak. Ha a linkelt képeket vesszük alapból, akkor pl. az én fogásom átmenet a kettő között, mégis azt mondom, hogy claw-osan fogom. Fingertip lehet meredekebb kézfejjel is és claw grip lehet kevésbé meredek kézfejjel is. Szerencsére emiatt nem kell az embernek vérre mennie, mert ami jó az egyik fogásra, az jó a másikra is (alapból ezek általában a kisebb méretű egerek - ez persze nem jelenti azt, hogy palm-os rágcsálókat ne lehetne így használni; minden csak személyi preferencia kérdése).

    "Egy WMO azért, de jó is tud lenni"

    Úgy-úgy. ^^ Múltkor CS-ztem vele és elkezdett hiányozni. :B

    MarioAna: "Ez nem azt jelenti hogy azok a legjobb egerek, csak nekik muszáj azzal játszani! Más kérdés hogy ők akármilyen egérrel ott vannak a legjobbak között."

    Így van.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák