Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz superecneB #11784 üzenetére

    "Hát lehet meglepő, de ezzel én is tisztában vagyok... "

    Gondoltam, hogy tudod. Legalábbis reméltem.

    Nem látom, hogy mitől olyan baromi jó, mert eddig sem volt több 3 percnél az emelt polling rate beállítása (és az accel teljes nullázása).
    Cserébe +5-10k az egérért, úgy, hogy ráadásul a szenzora is vérzik? De legalább van benne kivehető súly (ami nélkül IS nehéz), 16 millió színben cirádázik a gombok körül és égősorral kiírja a hátára, hogy "n00b PWN3D", meg LCD-kijelzőn nézed az alján a Petrocelli-t. :DDD
    Szerintem elég rossz biznisz - és nem szeretem amikor a gyártók hülyének néznek - vagy azt hiszik, hogy karácsonyfadíszt akarok venni tizenezrekért. :U

    "Anno a 8ms helyet 1ms-t is baromságnak tartották, mégis mint látod ma igen csak elfogadott sőt elvárt dolog lett"

    Nem tartották azt baromságnak, csak nem használták annyian, mint ma. Ne csak magyar viszonylatokat nézz.
    1000 Hz fölösleges terhelés az USB-sínre, sok egér nem is képes stabilan tartani. Egyedül akkor jó, amikor specifikus szenzor perfect control-jának drasztikus javulása 1000 Hz-en következik be (pl. MS 1.1 / 3.0).
    Az 500 és 1000 Hz közötti 1 ms válaszidő-differencia pedig elhanyagolható. A lényegi különbség 125 és 500 között van.
    De ez sem változtat azon, hogy a playerek 80+ %-ának tökmindegy, hogy 125 v. 1000 Hz, mert a különbséget nem érzi és ugyanolyan láma marad - ezt remélem te is belátod.

    Driverek: Dettó. Egyedül Razer-ekhez szoktam driver-t rakni, mert oda célszerű. Logitech-hez, MS-hoz soha nem tettem fel, mert csak többet ártott, mint használt. Sokan voltak (/vannak) ezzel így. De nem tudom, hogy hogy jöttek a driverek a csilli-villi-lézervackok "fejlődéséhez".

    Nyitott vagyok, csak mindig csalódnom kell, erről pedig nem én tehetek. Régen sokkal minőségibb és tartósabb dolgokat gyártottak. Persze a tervezett elhasználódás akkor is jelen volt, csak nem ilyen pofátlanul, mint manapság. A szenzorok pedig jobbak voltak gyakorlati használatot illetően.
    Az, hogy manapság miket használnak a pro-k, már szintén nem annyira mérvadó (nem minden game esetén szerencsére), mint 4-5 évvel ezelőtt; egyre jobban elqrvul a marketing, és szegény player-nek nyilván azt KELL használni, amit a szponzor a kezébe nyom.

    Az, hogy a lézer felé folynak a "fejlesztések", szerintem nagyban köszönhető a felvásárlóközönség inkompetenciájának. Ha nem fogynának azok a kacatok, valószínűleg a gyártók sem erőltetnék annyira.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák