Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lassú Víz

    őstag

    válasz ANDROID??? #33110 üzenetére

    Sok MILC belépő váz közel azonos képminőséget tud mint a profi, nem kell a 200k-s kategóriába szaladni. Inkább a használat közbeni kényelemmel, többletszolgáltatásokkal variálnak a gyártók. Szenzor kb. ugyanaz mindben, de a kereső, időjárás állóság, tárcsák, gombok, bracket funkciók, PC sync csatlakozó, 250 V-ig mehet a vaku talpfesze, PDAF támogatás léte. Előre eltehető beállítások száma, aktiválásuk módja és még lehetne folytatni a sort. De nincs ezzel baj. Lehet ülni egy stokin is, meg egy nagyon kényelmes fotelban is. Ha az egyik terméknél pénzt ér a kényelem, a másiknál is. Legalábbis nekem.

    A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

  • Muerte68

    addikt

    válasz ANDROID??? #33110 üzenetére

    Vannak olcsó MILC gépek-Sony a5000_90000/Olympus pl3-65000-MM-ben akcióban-Samsung NX300-70000/NX mini-65000/Olympus pl5-90000-ezek mostani árak ha jól szétnéz az ember,és jó amatőr gépek belépő szinten.Az olympushoz +45000-ért EVF is vehető.és még mindig 150000-alatt van.A DSLR gépek KB 15000ft tól indulnak.Nincs baj a DSLR-rel csak a gyártók kiszúrják a vevők szemét az alap szolgáltatásokkal,olcsó nem túl jó kitt obival és a régi technikával mert az újjat csak a profi gépekbe rakják az amatőrnek jó ez.A gép vásárláskor egy hozzá nem értő amatőr aki csak jó minőségben fotózni szeretne azt hiszi hogy biztos jó minden az esetleges fókusz problémára nem is gondol ergó nem próbálgatja az obikat és talán szerencséje lesz.Tévedés ne essék én szeretem a tükrös gépeket a gyártók hozzá állásával van bajom.
    Amúgy meg akárhogy nézzük a tükör felesleges lesz,de ettől lehet jó fogású nagyobb gépeket is gyártani csak már EVF-el akár a profi kategóriában is.

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák