Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enton

    addikt

    válasz F34R #69667 üzenetére

    Jelenleg ilyen banánok vannak benne: [link]
    Minimális rugóhang van de már egy vastagabb deskmat vagy a dobozában lévő "szivacs" is kb elnyeli azt is, de majd a hétvégén lesz rá időm kenegetek egy kicsit.

    #69666 [Prolixus] :

    A fehérre számítottam, az elég feltűnő a képen is, engem viszont a kék fakósága vágott meg jobban de alapvetően nem csúnya. Ami még furcsa az a plusz kék f9, erre nem tudok rájönni hogy mi miatt lehet. K2-őkön látni a képeken de nekem valahogy oda sem tűnik indokoltnak.
    Portugál iso meg alapból plusz 9 gombbal több, de ez gondolom valami nyelvi dolog lehet de akkor is.

    Egy kicsit akkor is nehéz elhinni, hogy a 90db sima 28 perc alatt elment, s a gombos 100db-nak meg kellett jó fél nap de nem néztem pontosan csak másnap akkor már nem volt az se. Érdekes, roppant érdekes.
    Pedig pont kitaláltam jó lesz a sima nem gombos és erre pont az nem volt csak, meg szürke gombos. :(

    "just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák