Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz nyunyu #57048 üzenetére

    Az Aliaz olcsóbb (55 cent darabja), alapvetően nem rossz, de nem is vagyok tőle elragadtatva. Valószínűleg a hiba bennem van, egyszerűen csak túl sokáig gépeltem JWK-n az utóbbi időben és hozzászoktam a jóhoz, mert érezhetően reszel a Tangerines és Marshmallows kapcsolókhoz képest, hiába kentem meg (de csak finoman tettem). Persze nem reszek jobban, mint egy barna Gateron, ezért írom, hogy a hiba bennem van.

    Taktilitás szintjén egy Gateronra számíts, mert lényegében ez is az.

    De halknak halk, csak amíg nem tudsz valamit kezdeni a stabilizátorokkal, addig a halkság egy része el fog veszni. Rugóhang kenve nincsen, nehezített terepen használom alumínium plate-tel alumínium házban sandwich mount rögzítéssel, így minden rezgés végigmegy a házon, de így is halk.

    Nem tudom, hogy mennyire jellemző, de a ház felső része némelyik kapcsolón eléggé lötyögös, és szétszedés után még romlott a helyzet (pedig switch openert használok, ami kíméletesen nyit).

    Egy csendesített és taktilis JWK/Durock lenne az igazi, de ilyen nem létezik sajnos, vagy taktilis, vagy halkított.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák