Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz tDr1v3r #19816 üzenetére

    Na ja, sajnos az is szempont, hogy normális kiosztású legyen, eltalálható, tehát ennél egy fokkal normálisabb méretű Enterrel. :DDD Szóval ne legyen ilyen lapos. Igazából gondolom helyspórolás miatt terjedt el ez a fajta Enter, de a gyakorlatban szerintem elég idegesítő. Programozásnál például (meg sok más esetben) igencsak zavarna, ha sortörés helyett (és azért ilyenből van pár egy forráskódban) sikerülne véletlenül egy másik karaktert (is) leütni. Pedig alapvetően minőséginek tűnik, persze megnyomkodva derülne ki az igazság.
    De köszi, ha esetleg van még ötleted, akkor jöhet, jól jönne!

    (#19817) giorgio:

    A billkiosztáshoz megpróbálnám szoktatni magam, azt a kompromisszumot még elfogadnám. Ha vezetéknélküli is lenne, azonnal rendelném gondolkodás nélkül...
    De így marad az évek óta húzódó szerencsétlenkedés, meg dühöngés, hogy a francért nem képesek már egy normális billentyűzetet elémkúrni, ami laptoposan lapos, ollós, szigetes, halk, kellemes, ergonomikus, nem lapos Enterrel rendelkezik.

    "egyébként ahogy olvasgattam most a tesorokról meg a kailh kapcsolókról, hát valszeg nem veszek excaliburt"
    Mit kell ezekről tudni, ami lényeges?
    A kailh szót most olvasom először, az valami gagyi kialakítás, vagy micsoda?

    Ja tényleg, most eszembe juttattad a Logitech K800-at, azzal az volt korábban is már a bajom, hogy emlékeztet a Logitech MK520-ra, ugyanúgy nagyon műanyag, sőt, valaki írta, hogy csattog a Space, hát nekem ne csattogjon, ahhoz qrva drága... :W

    (#19818) qisqaqas:
    A BlueTooth-adapter nem rossz ötlet, megfontolandó. :) De azért az is plusz egy kerülgethető csetresz, plusz egy megvásárolandó. De köszi az ötletet!
    Amúgy a videóban az a kiejtés valami brutális. :DDD

    (#19819) haxiboy:
    Hmm, köszi, nem rossz, de olyan esetleg nincs, aminél az Enter nem ilyen lapos kialakítású? Amúgy kíváncsi lennék, milyen, így elsőre az ízléseimnek túl magasnak tűnik. Persze ha kellemes lenyomni, akkor az a lényeg.

    (#19823) nyunyu:
    Mi a baj a szigetes megoldással? :) Nyilván nagyon szubjektív a dolog, csak arra vagyok kíváncsi, mást miért zavar, nekem az pont bejön. :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák