Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -v-

    addikt

    válasz EQMontoya #92001 üzenetére

    Ok, akkor majd holnap vagy holnaputan jon a 40 kep meg a reszletes beszamolo :D

  • -v-

    addikt

    válasz EQMontoya #92001 üzenetére

    Na megnéztem, csináltam egy rakás nem túl jó minőségű képet (csak teló volt nálam, meg úgy random össze vissza kattintgattam).
    Kívülről nagyon szép, nincsenek horpadások, parkolási sérülések, karcok szinte sehol, szép a fényezés, megvan mindene.Élőben is olyan mint a hirdetésen a képeken.
    Felnik is szépen, bal hátsó van kicsit lehúzva, de nem vészes, kerékközepek is szépek. Hátul a díszlécnél van minimálrozsda, meg jobb elöl a kerékjáratnál hátul, a szokásos helyen. Ajtókból csak a bal egy alját néztem, még nem rozsdás de valami már alakul, igazából eddig csak rosszabbat láttam szinte. Km akár valós is lehet, ilyenekre alapozva hogy a kulcs kopottsága, a fényszóró búra állapota, a váltó lötyögőssége, klíma gombjainak kopottsága. Én elhiszem neki, hogy ennyi.
    Belülről is szép, jobb egy kartámasz van kiszakadva az ajtón de annyi, amúgy szép minden. Bal elöl a kilincs burkolat mintha nem az eredeti lenne, mert elüt színben. Váltó egész patent (st170-es mércével mérve :D).
    Van két folyása, egyik a szokásos st170 hűtővíz szivárgás a termosztátháztól, ami engem is boldogít :D a másik mintha a váltóolaj lenne talán. Elöl a tárcsák nagyon vállasak, az csere, gumi 2012-es conti sportcontact 5, nincs is még elkopva, elmegy még 1-2 évet. Törve nem volt szerintem, minden illesztés okés, sehol sem üt el fényezésben, néztem csavarokat motortérben, nem látok piszkálás nyomokat, és a fényszóró is karcos azért meg mattult már kicsit, pont olyan 150e km-esnek néz ki, nem vész egyébként. Hátul is néztem szőnyeg alatt de onnan se kapott. Kuplungot azt mondta a csávó kicserélték, lendkereket felújították. Motortérből enni lehetne, nagyon tiszta gondolom kapott motormosást, bár fura mert az a kiegyenlítő tartály az vatta új szerintem a csövekkel együtt, de a szívósor meg injektorok környéke is gyanúsan csilivili volt. Beindítani nem tudtam mert akksi le volt purcanva benne. Szerintem szép autó, érdemes példány ... én azt mondanám nem volt törve, és valós km, külsőre patent, nem rohad csak 1-2 helyen kicsit, belül is szép. Ezt azt lehet csináltatgatni kell rajta, de jó áron is van, menjen el megnézni akit érdekel ....

    [ Módosította: radi8tor ]

Új hozzászólás Aktív témák