Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz footy #85973 üzenetére

    Hjah, pláne mióta lassan több lesz a török és a román kint is. :D

    Többször járunk Bécsben, ott már lassan fordul az arány...

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • Declare

    őstag

    válasz footy #85973 üzenetére

    1. nem :), pont azért adja el, mert nem kínlódik a szervizzel, ami még drága is. 7-10 éves autóktól sokkal könnyebben megszabadul és vesz egy újat, vagy újabbat. Nem kókavetyélésről beszélek, de nem is megy a sz@arrágás....mert nincsen rászorulva a nagyon nagy átlag.

    3. benzin: nem én mondom, nekem is úgy mondták, utánanéztem és megdöbbenve tapasztaltam, több fórumon is olvastam, hogy otthoni benzin nem ugyan az mint itt a kinti (fuvarozók írták pl, illetve kint is minden német ismerősöm váltig állítja, nem számít, melyik kúton tankolsz, jó minőséget kapsz...nehéz a Magyar viszonyok után ezt elfogadni, de csak nem vagyok okosabb, mint sok törzsgyökeres Német aki itt él amióta született :)

    4. Órát tekeri a török meg a román persze, de nem is ilyen vételre gondolok. Meg nem hasznaltauto.hu -n hírdető nepperekről :DDD. Német honlapon kinézett és magánszemélytől vagy autóháztól megvett kocsikról beszélek. Nem azt mondom, hogy kizárt, hogy órát állítson valaki, de sokkal kevésbé valószínű mint otthon.
    Van ugye Mo.-n ez a tipikus gondolkodás, hogy huuu 3 éves az autó és van benne 100k km az huu de sok, azt nem veszem meg....na az a másik az jó, abban csak 15 ezer van az kell nekem....erre írtam, hogy egy német autobahnon közlekedő autót, amiben 3-4 évesen van 200k km ezerszer szívesebben megveszem, mint egy ilyen csillogó villogó, "höly tulajdonostól, garázsbantartott, keveset futott, csak napos időben és nyáron használt blablaba....autót 1200km-el 6 évesen".

    De partalan lenne ezen vitázni, azt írtam amit tapasztaltam és amiket nekem is írtak/mondtak amikor autót kerestem (autószerelő, autókkal foglalkozó, országokat járó fuvarozó, fórumozók stb....én sem akartam ezeket a dolgokat elhinni, elfogadni...de ez van :) j

    Jó tanácsként írtam, hogy érdemes körül nézni kint, pl Németországban is és magadnak behozni a kocsit. Óriási piac, rengeteg autó, nagyobb az esélye (szvsz) egy jó fogásnak....persze macera és nem könnyű és használt autóban garancia nincs. Csak nem szabad szűk látókörűen gondolkozni. Ennyi :R

Új hozzászólás Aktív témák