Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    nagyúr

    válasz aero. #58474 üzenetére

    A4-es Audiban 1000 euro környékén.
    nem túl drága ahhoz, hogy nagyon sajnáljam, ha valami komoly gebasz lesz vele, cserébe mégiscsak egy normális autó. (tudom, ezen az áron csodát azért ne várjak)

    kösz a tippet, megkérdem, mert főleg a fizikai hazajuttatás környékén vannak fehér foltok.
    a P-s rendszámok bérbeadásával foglalkozó oldalak mindenhol írják, hogy ez használható külföldi autó behozására, de ugyanott azt is leírják, hogy a rendszám csak Magyarországon érvényes.
    máshol megtaláltam azt is, hogy a német ideiglenes rendszám 100 euro, amit még akár ki is fizetnék, de arra már nem találtam infót, hogy azzal közlekedhetek-e Ausztriában és Magyarországon... :F

    az ezzel foglalkozó oldalak meg általánosságban azt írják, hogy EU-s autót nem kell kivonatni a származási országból, hazahozhatom a saját rendszámával, de a németeknél ugyebár ilyen nincs, ott a rendszám személyhez és nem autóhoz kötött.

    persze a legtisztább felrakni egy trailerre, de azzal el is kopik a németországi autó maradék árelőnye.

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák