Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    válasz aero. #203479 üzenetére

    Azt te írod először, hogy ez már az összes opció. De amúgy nem az összes, mert a Civic például kimaradt, azt én említettem, pont azért, mert az nem sedan, inkább ferdehátú (vagy ferdehátú coupe), de az egyébként majdnem szóba jöhetne. Pont azért hoztam fel, hogy ne csak sedanban gondolkodjatok, hanem olyanban is, ami kicsit kívül esik az alapkategóriákon (de régen volt 323F-ünk, az is jó volt).
    Szóval válaszolva a kérdésedre, így már picit tágult a kör, tehát valószínűleg a felsorolt típusok nem fednek le mindent.

    Egyébként úgy érzem, hogy ebben az árkategóriában nem fogok ilyen autót találni, de ezt is említettem legutóbb, csak lehet lesz itt valaki, aki mégis felhoz egy kimaradt opciót. Emiatt nekem meg már megéri itt irkálni. Régóta keresek autót és sok szempontot kellett figyelembe vennem, tehát sokszor is módosultak az igények (főként melóban használom majd), a finisben pedig már nem szeretném elkapkodni.

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák