Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vismajor01

    addikt

    válasz focvis #201652 üzenetére

    Igen, igy azert sok. De ugye 4.1ert vetted, es ha hozzaadjuk a 0.9et akkor megkapod azt amit most megneztem, 180 ezres nagyszervizen atesett, teljes vezerlescsere, klimakompresszor atmosas szakinal etc. 208 ezres futas, summasumamrum felszereltség. Nem hoztam el mert tele volt mindenfele kavicsfelverodesekkel, a balalso sarkan sérülés a szoknyan, nincs benne tolatokamera sem, se keyless, rancos borulesek mindezt 4.9ert...

    Viszont megneztem a csomagtartot es tenyleg elbizonytalanitott... Lehet egy nyaralasnyi cuccot bele lehet pakolni de a mindennapokban mikor beledobsz egy babakocsit ugyanott vagy mint a priussal sot, hatrebb. :(

    Most mergemben kicsit ott vagyok h anyunak veszek 2ert vmi Zafirat en meg veszek 3ert egy z4et vagy mx5ot osztkesz. Kicsit bilibe logott a kezem, hogy azt hittem 5-5.5 millioert mar kapok olyam autot ami kompromisszum mentes...De vagy az autok szarok vagy az en igenyeim tul magasak :D

    Mindenesetre wv passat gte bekerult a kosarba es megnezzuk, de a volvo sincs leirva mert istenemdeszep...

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák