Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz blu79 #183099 üzenetére

    Elhiszem, bár nem olvastam róla. Viszont, 2 éve van a piacon a motor, szóval kb. az összes ezzel a motorral kiadott autó garanciális még. Gondolom az ismerőseidnek is megoldották gariban a problémát. Bár nem igazán értem, a szelepfedél tömítés vacak, vagy hol jön ki az olaj?

    (#183097) focvis: Elképzelhető, abszolút nincs tapasztalatom vele. Azon gondolkozom, mikor ejtsem meg az első olajcserét. Amikor a szervizben a téligumi vásárláskor rákérdeztem az első olajcserére, furán néztek rám, hogy hát 30e km vagy 2 év... mondom hát az azért kicsit sok :D

    (#183098) Qru: Golfon is többféle van, FL előtti és utáni, illetve más lámpatestnél máshol van. Nekem 6-os imbusz, és fehér, a lámpatest tetején van, a belső sarkánál. De van egy másik is a másik sarkában, az fekete, azzal meg oldalirányban állítható. Keress rá, és próbálgasd végig, nekem jól volt beállítva, csak túl lentre. Amint egy fordulatnyit (360 fok) feljebb állítottam, egészen más dimenzióba került a LED lámpa. Most már bejön :D

    (#183100) richies: 1.4 TSI, a szíjas változat elvileg nagyon jó és megbízható. Az 1.5 TSI váltotta le, annak a továbbfejlesztése. Nem hiszem, hogy ezzel annyi gond lenne. De ezeket nyilván nem félmillió km-re tervezik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák