Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz lorcsi #17779 üzenetére

    Azért gondolom a Polo-ban nem kutyát szállítottak nonstop, bele se fért volna.. Az anyaggal nekem nincsen bajom, van komplett Multiplába, 6 ülésre való vadiúj gyári huzat 40 ezerért, az én műszerfalammal és a többi kárpitommal meg nincsen baj, ennek is kell egy takarítógépes takarítás és kész.

    Mondjuk ha van 6 ember akinek egyszerre, egyirányba kell menni, nem tudom mit csinálsz a Poloval, szerintem fejvakarós a dolog... Én az enyémet 380-ért vettem, lassan készen van, és eddig kb 500 ezernél tartok. A maradék lehetőség 1M-ig még elég sok esztétikai javítást megenged, szóval ha ezt rászánom, nem hiszem, hogy gond lesz. Ezek mind kintről behurcolt vackok, nem kell csodát várni.

    Szerintem ha minden ki van cserélve és minden rendbe van hozva, nem lesz itt gond, pont ezért nem tetszettek nekem ezek 900-1M körül, mire rendbehozom azt ami neked se tetszik, elszállok az árral.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák