Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz vzsryl #144490 üzenetére

    Vilagos koszi.
    Igen focus-t konnyebb manoverezni varosban az tuti, de mostanaban (2,5 eve) c4 grand picassohoz voltam szokva ami szinten nem kicsi. Nem vagyok nagyon jo sofor szerintem csak atlagos, de elboldogultam.
    A fogyasztas mar valoban huzosabb erv lehet, de ha meg kisebb fogyasztasut akarnek, akkor honda jazz-t sem vetettem volna el. Priorizalnom kell, es egy osszessegeben szamomra megfelelo meret / fogyasztas komboval rendelkezo tipus..hat nemtom meg melyiket valasszan a ketto kozul :D
    Jelenleg a ketto kriterium (egyel nagyobb meret vagy egy lepcsovel kisebb fogyasztas) egy szintem van, igy a mondeo, es a focus is ugyanolyan jonak tunik mas-mas elonnyel/hatrannyal. C-Max most valahogy erzetre nem kell, es nem nagy a csalad meg, de nalam a nagyobb meret a nagyobb vedelmet is jelenti egyben (akar en okozok balesetet, bar remelem nem, akar csak elszenvedoje vagyok egynek) ha nagyobb / nehezebb / tobb gyurodesi terrel is rendelkezik a karosszeria, es pl. oldalrol is tobbet tud elviselni akkor azt is orommel veszem, mondhatjuk ez is valamennyire kriterium. Emiatt esett ki meg sokkal korabban a honda jazz pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák