Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz MPeter87 #114929 üzenetére

    1. Nem autó venni jöttem, itt dolgozom a nyáron.
    2. Már leadtam a személyit, csak péntekre lett volna kész, én meg csütörtökön indultam - mivel már több mint egy hónapja le volt járva, és addig is útlevéllel boldogultam, annyira nem tartottam fontosnak megvárni.

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

  • parandroid

    nagyúr

    válasz MPeter87 #114929 üzenetére

    Én hónapokig voltam itt kint személyi nélkól,. amikor lejárt, és otthon újat csináltattam, de nem tudtam megvárni. Általában a jogsimat használtam helyette, ha meg hivatalos ügyet kellett intézni, azért bekészítettem az útlevelemet. Olyan történetem egyébként van, amikor a személyimet nem akarták elfogadni, hanem útlevelet követeltek, merthogy ez nem német személyi, ez egy újságosnál/trafikban volt, ahol letett nekem az egyik kisebb futárszolgálat egy csomagot, ráadásul az ügyintéző talán még nálam is csúnyábban törte a németet, szóval csak egy kis magabiztosságra volt szüksége, meg egy tájékoztatásra, hogy miről is szól az EU Meg egyszer nem akarták odaadni a hülyeazértnemvagyokban a netre feltöltött és ott előhívott képeket a személyi bemutatásakor, mert nem tudok lakcímet igazolni, de ott is sikerült megegyezni a pénztárossal, hogy ha már eleve itt keresem a szépen szóló magyar nevemre kikért képeket, és éppen ki akarom fizetni őket, akkor miből gondolja, hogy valaki más képeit vinném magammal egy lezárt borítékban, ráadásul olyan névvel, amiből gyakorlatilag az egész milliós városban nincs több kb, ráadásul úgy, hogy én fizetem... Szóval túlkapások vannak, de jellemzően inkább tudatlanságból fakadnak. Ja, meg kértek már párszor tartózkodási engedélyt, de olyankor mindig sikerült olyan csúnyán néznem, hogy maguktól észbekaptak, hogy ja, Ungarn, az EU?

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák