Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz szőröscica #107660 üzenetére

    Ma gigabrutál becsopcsi volt, reggel 6:30-kor már autóban ültem, este 7-re értem haza, 470km-t mentem. De ebből 1.5 órát ültem az M5-ösön, mert a köcsög kamionos nem ismeri a követési távolság fogalmát, bele volt ragadva a másikba, persze hogy belepuszilt a fülke, mikor az előzőnek fékeznie kellett, úgyhogy a jóembert az összetört fülképben próbálták felpofozni annyira, hogy legalább levághassák róla a lemezeket, jött a helikopter, meg minden. Nettő 1.5 óra pihi, Kimentem Pátyra megkajálni, erre visszafelé az M0-s elején egy régi Megane kombi, meg egy teherautó veszett össze, nettő 1 óra 10 perc várakozás.
    Pedig 8 év alatt mentem épp eleget Pestre, talán 2x álltam 10-20 perceket ilyesmi miatt. Amúgyis tiszta hülye volt mindenki, románok index nélkül, a megengedett 1.5x-esével, másikra ráhúzva, hülye magyar ész nélkül ide oda indexelve.... Ma a szemüveges félkopaszok voltak a porondon. Adtam volna mindnek ajándék bohócorrot. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák