Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • a_tesz

    Korrektor

    válasz fordfairlane #48377 üzenetére

    már bocs, de az előbb azt írtad, hogy főautónak lenne, az meg nem hétvégente 60km :)

    szerintem nem bánta meg, egy mx-5-öt nem lehet megbánni :D ha meg ezen aggódsz hogy télen veszélyes, tegyél két zsák krumplit a csomagtartóba, mindjárt jobb lesz, de szerintem ne is vegyél ilyen autót. komolyan.

    el kell dönteni, közlekedni akarsz vagy vezetni. ha már csak gondolkozol is, hogy mit is mondj, szerintem nem a mx-5 a te autód. mondom ezt úgy, hogy sajna még nem vezettem, de azt hiszem sikerült már pár olyan autóval közelebbi kapcsolatba kerülni, amit azért össze lehet hasonlítani vele, bár messze jobban kényelemre hangoltabbak voltak az mx-5nél.

    スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

  • dabadab

    titán

    válasz fordfairlane #48377 üzenetére

    Nem, megbánásról szó sincs, csak egyrészt van egy csomó apróság, amit észrevettem (és adott esetben bosszankodtam miatta egy sort), másrészt meg a C5 elég durva kontraszt :D, harmadrészt meg van elég gépjárművünk ahhoz, hogy mindig alkalomhoz illően választhassak közülük - és így azért elég feltűnő az MX-5 praktikum-deficite - ami nálunk teljesen rendben is van, nem praktikus autónak vettük, ha családi nyaralásra kell menni vagy bútort szállítani, akkor van más, viszont ha belegondolok, hogy ha csak ez lenne...

    Az érme másik oldala meg persze az, hogy napsütésben krúzolni, na, arra nagyon jó, tavaly nyáron simán elmentünk vele Tirolba egy hosszú hétvégére az asszonnyal, az is baromi jó volt, meg amúgy is élvezet vezetni, mert közvetlen gép.

    Igazából neked kell eldöntened: ha nincs igazán szükséged az általános praktikumra meg nem kell vele naphosszat autópályáznod, akkor végül is simán bevállalhatod - mondjuk én a helyedben az ESP miatt (meg amúgy is) NC-t néznék, lehetőleg olyat, amihez van keménytető.

    DRM is theft

Aktív témák