Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz antikomcsi #34194 üzenetére

    A mai alaplapi hangkártyák valóban jól szólnak, de egy ASUS Xonar 7-10eFt-ért jobban. Hallható a különbség és nem kell hozzá vájt fülűnek lenni. A Xonar nagyon sok szolgáltatást is kínál, úgy mint hardveres equalizer, szóval játék alatt is jobb a minőség... ezenkívül erősített fejhallgató kimenet és még sorolhatnám. Már a 6eFT-os 5.1-es DG is megéri az árát, nekem olyan van.

    4GB jelenleg elég játékoknak és ált. használatra. 8GB-al ezek nem gyorsulnak, max a videóvágó progik és egyéb erősebb felhasználói programok. 1600-as sem kell, leszámítva az új AMD LIano platformot, ahol a tesztek szerint lényeges gyorsulás tapasztalható pl 1866 Mhz-es modulokkal.

    96-128GB nem hiszem hogy kellene csak rendszernek, nekem 15GB a teljes win7 64 bit, swap file és hibernációs nélkül, mivel azok nem kellenek. Egy 15eFT -os 32GB-os SSD-n is elfér csak a system. Ezután 64GB-osat érdemes venni, 25k körül van, erre már tehetsz pár felh. programot is és pár gyakran használt játékot is. SSD szerintem kiváltképp ajánlott, 20 sec alatt feláll a win7 és a reakcióidők jelentősen felgyorsulnak.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák