Hirdetés

Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz picur220 #9363 üzenetére

    az amd fan csak abból jött h lehurrogta mind a 2 inteles generációt, "mert az amd jobb"
    elismerem jobb mert olcsóbb.. és azt sem állítom h szar, sőt, de ne kelljen már váltanom 775ről csak azért mert amd olcsóbb stb...

    ami felhúzott az a "szomorú inteles akinek már 3éve nincs pénte drága kvadra?" mondat volt,
    ez sztem elég logikus, nincs az a hülye aki megvenné manapság ezt a cput ennyi pénzért újonnan, mikor ott van vele egy árkategóriában az i7, persze én vagyok a hülye mert már 3 éve csak lesem, nyálamat csorgatva erre a procira, mikor lesz jó árban és akkor majd lecsapok rá! tud mindent, de honnan? :N Mivel a c2dm nem hajtja ki a következő kiszemelt 460gtxet ezért gondolkoztam el a cserén, ilyen egyszerű a dolog, nem csupán azért mert 4 mag több mint a 2... szomorú, csóró inteles mikor ott az amd... főleg így 2 év 775 után :U
    egy biztos, a hangnem lenéző volt! :((( mifelénk nem így szokás egymással kommunikálni -.-''

    Mert most a 775-ös konfigok semmit sem érnek...

    és miért nem? ha képes kihajtani egy mai vgat, 470-480at akkor miért ? nem kell alábecsülni azt a platformot, csak azért mert már 3 éves... pont ez benne a pláne h ennyi évvel is tud! az más kérdés h manapság ki vesz meg egy 3 éves technológiát... mikor itt van az új ugyan annyiért :N megjegyezve a teljesítmény különbséget, ami nem eget verő. Aki munkára vesz gépet az meg egyértelműen olyat választ ami számára kézen fekvő....

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Aktív témák