Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bucsek

    tag

    válasz bluyoo #39929 üzenetére

    Igaz hogy egybe vegyem, csak hát max 1-1 hónap eltérés lenne :) nem egy fizuból venném, de most nem ez a lényeg, max spórolok :D

    Mindig is azt hallottam, hogy alaplapnál nem szabad spórolni, jó azért még se 50ezres alaplap kéne, inkább olyan 30-35. De nem kell nekem integrált videókártya bele, meg semmi. Ha azt mondod az a proci amit kinéztem jó, akkor ahhoz kellene egy jó alaplap. RAMról igaz nem esett szó, de legalább 8gb-ot szeretnék, hogy sokat számít e azt nem tudom, eddig 32bites op rendszerem volt, most 64-es lenne (most is 4gb van, mégis csak 3,XY-t ismer fel).

    Sajnos ez a alaplap chipset nekem kínai, nemigazán értek hozzá, majd még utánanézek, értelemszerüen ami jobb az kellene :D

    Tuningolni sosem szerettem, valahogy nemigazán értettem hozzá, ott voltam, hogy megvan, működjön stabilan és kész.

    SSD--re én is gondoltam, hogy minél hamarabb, csak hát ahhoz új oprendszer is kéne, jelenleg se erőm se időm felállítani újra a win-t :D

    Driverek, segédprogramok alaplaphoz? hát biztos jó lenne, de igazából nem tudom mi haszna. Legyen támogatott azért. ne kelljen a hangkártyával is vesződni, mint annó a 98-nál :D

    Tápom ezekszerint megfelel és a vga? tudom vannak már jobb kártyák is, de azért remélem még ez is teszi a dolgát.

    Az alaplap kialakítására nem is gondoltam, mennyire változtak? házat nemigazán szeretnék venni, amim van most alaplap (asus p5ql pro) ahhoz képest nőttek v csökkentek mármint a méretek?

    Bucsek közlegény északi futár jelentkezik, uram!

Új hozzászólás Aktív témák