Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz -Solt- #591 üzenetére

    Igazad lehet, a videon is jól látszik a gond. Nekem nincs semmilyen gyakorlati tapasztalatom a 30fps fixálásra.
    Csak arra gondoltam érdemes lenne kipróbálni.

    Viszont ahol eddig Vsync-et alkalmaztam, ott nekem nem jelentkezett kellemetlen mellékhatás. Igaz főleg GForcokkal teszteltem. Viszont ATI-nál kb az volt amit leírtál, de akkor nem gondoltam, hogy ez a Vsync hibája, én inkább a kártyát okoltam, mert hasonló teljesítményű GF, ugyanazokkal a beállításokkal nem produkálta.

    Szóval lehet érdemes lenne megvizsgálni hogy az általad leírt Vsync nyügök mitől származnak és mennyire kártya függők.

  • priti

    addikt

    válasz -Solt- #591 üzenetére

    Az első félreértés az, hogy vertikális szinkronnak hívnak valamit, ami nem 60FPS-t produkál, azaz nem szinkron a 60Hz-es megjelenítővel. Ha nem szinkron akkor mi? Elhibázott szinkron. Az elhibázott szinkron szinonímája lehet például a "szar" függetlenül attól, hogy a kedves programozó a "de" szócska után mivel magyarázza a bizonyítványát, mert a szinkron szó jelentése egyértelmű és az amit struált az nem szinkron.

    A másik félreértés, hogy a fórum nem arról szól, amiről szólhatna, hogy mit kell csinálni ha jót akarsz magadnak, hanem háttérismeret nélküli okoskodásról, mert arról próbálnak beszélni és beszéltetni mindenkit, hogy mi miért van. Én is leírtam neki, hogy nyomja ki a v-sync-et és fixálja a játék konzoljában a maxFPS-t, mert jobban jár, de hiába, mert ő érteni akarja alapismeretek nélkül, hogy mi mit csinál. Nem fogja érteni és nem fogja abbahagyni a te hsz-ed után sem. Reménytelen.
    Neki egy csodaprogram kell, amitől egy 20k-s VGA-val tökéletesen fut a játéka. Ha lesz ilyen belinkelem. Első leszek.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák