Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazo

    csendes tag

    válasz Takoca #196 üzenetére

    Sziasztok,

    Ma raktam le a 70-291 -s vizsgát egész jó eredménnyel (1000/960).
    Amit ajánlok, és tényleg tuti az a Virtual CertExam. Rengeteg teszt kérdést lehet találni a neten - már itt is lett egy pár oldal megemlitve, pl: http://www.examcollection.com/microsoft.html

    Probáljatok meg minél frissebb tesztet leszedni, és azt gyakoroljátok be ezerrel.
    A vizsgán kb 2 kérdés volt, amivel még nem találkoztam egyáltalán. A legjobb, hogy egész korrekt magyarázatok is vannak a megoldásokhoz. Ha valamit tényleg nem értesz, akkor érdemes utánna olvasni, vpc begyakorolni.

    Másfelől szimulációs kérdéseket is tartalmaz a legtöbb vce teszt, print screen-eken keresztül megy végig lépésről lépésre. A vizsgán 3 szimulációs kérdésem volt, mindegyikkel szóról-szóra találkoztam már felkészülés alatt.

    Egyetértek azzal, hogy ez egy nehéz vizsga, 70-290-stől nehezebb biztosan, főleg úgy, ha valakinek nincs egyáltalán networking tapasztalata és/vagy nem dolgozik Win2003-s környezetben. De sok gyakorlással nem lehetetlen!

    Sajnos az első vizsgám VUE -s volt, amit már nem támogat a Microsoft, most kénytelen voltam a Prometic (IQSoft) -nél vizsgázni. Már előre félek a sok adminisztrációs mizériától, hogy összehozzam egy MCPID alá a kettő vizsgát.

    Sok sikert mindenkinek!

    Frappáns idézet.... Lehet nevetni.

  • pzozi

    csendes tag

    válasz Takoca #196 üzenetére

    Hi Takoca!

    Nos, a DNS ahogy most nézegetem teljesen a 70-291-es vizsga része !
    Már vagy 3 órája ezt hallgatom a TestOut-ban !

    DE sajnos abban igazad van, hogy bizonyos DNS ismeretek szükségesek a 70-290-es vizsgához.

    Modjuk ott valszeg nem kérdezik meg, hogy mik azok az AD integreted zones !! :))

    GPO biztos van... mert anno a 70-270 (XP) vizsgán is találkoztam vele !
    Igaz nem olyan mélységeiben, de volt 3-4 kérdés belőle.

    Üdv

    Zozi

    MCSA, MCTS

Új hozzászólás Aktív témák