Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz Pierre75 #486 üzenetére

    Igen, az. Mennyi plusz lett azóta? Kb 2? :D Mostanra már nagyjából mindennek elérhetőnek kellene lenni ami népszerű a "nagy" böngészőkön.

    ui: Mondjuk én sokat nem használtam amúgy sem, a fordító müxik, legyen áruházi uBlock vagy Adguard, és még egy új lap bővítményt esetleg kipróbálnék (most rá is keresek, biztos van valami készülőben)... De nem kapkodják el az áruház feltöltését, az tuti.

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

  • daimonion

    senior tag

    válasz Pierre75 #486 üzenetére

    Mennyi bővítményt használsz és mire ? Milyen bővítmény hiányzik Neked az MsEdge ből ?
    Én csak a fordítót használom az adblockot meg régóta asztali Comodo adblockerrel oldom meg. Többre nincs szükségem.Egyébként meg nem értem azokat akik még a tab szinezéséhez is használnak valami bővítményt.
    Biztonság szempontjából teljesen rendben van és szerintem ez lényegesebb mint a bővítmények.Ráadásul a többi böngészőnél már bebizonyosodtt,hogy egy rosszul megírt bővítményt több kárt csinál mint hasznot.Pl memóriafogyasztás drasztikus megnövekedése, vagy biztonsági rések amiket a támadók kihasználnak és már kész a baj.
    Szerintem ami sokkal sarkallatosabb / lehet Neked nem/ hogy még mindig nem lehet könyvjelző adatokat exportálni.Még mindig összeomlik a flash a játékok alatt / pl FOE / Nem jegyzi meg a különböző lapokhoz a nagyítási szinteket. Csak az eredeti böngészőkböl enged importálni.
    Pl Chrome ból igen Comodo dragonból nem .Firefoxból igen de Pale moonból nem vagy Ice Dragonból.Természetesen HTML fájlt sem lehet importálni.

Új hozzászólás Aktív témák