Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Parci #77750 üzenetére

    "ami kiad egy komplett szériát arra építve, hogy most már egy fokkal jobb az af a réginél,"

    Ja, középkategóriába is PDAF-et adva. Egyedül az A3-ban nincs most benne a PDAF. Hogy áll ezzel az Oly? :o

    "most meg éppen azzal készül elsütni még egy komplett szériát, hogy kicserélte a 16 mp-es szenzort egy 24-esre..."

    Amint kaptak olyan szenzort, amire érdemes volt felfelé váltani. Nem úgy, mint az mft-nél ugye a 20-as szenzor, amiről most kotornak visszafelé a régi 16-osra, mert gondolkodni minek.

    Nagyjából két és fél évig fejlesztette szoftveresen a középkategóriás X-E2-t a Fuji. A profi E-M1-en kívül mivel is foglalkozott érdemben akár feleennyi időn át a PanaOly?

    Nézd, én elhiszem, hogy valakinek jó az MFT. Pont annak a rétegnek, akinek eszébe nem jut OlyPana Pro objektíveket venni, meg a Fuji árak mellett az E-M5 II itthoni árán is max fogja a fejét. Azoknak, akik örömmel fotóznak egy kicsi E-M10-en, egy régi Pana G3-on, kis méretű, olcsó, de jó képet adó objektívekkel. De szerintem ne erőltessék ezt a nagyon komoly 18 lencsés, félkilós alapobjektívet adunk 1200 dollárért dolgot, mert kicsit típusidegen.

    Egyebet nem tudok mondani, kéremkapcsójjaki :)

    b.vr: nem, azért írtam így, hogy szokás szerint egy hóember feleslegesen belém köthessen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák