Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borsi

    tag

    válasz fLeSs #4044 üzenetére

    Az a baj az eseti befizetéssel, hogy nem érvényesíthető rá az adókedvezmény.(mondjuk ez jövedelem függő) Gondolom ez is olyan dolog, amit elfelejtett mondani az üzletkötő. Euro alapba jó hogy nem mentél bele, nézd meg hol van a Ft...Ráadásul lehet a csatlakozás 200-220 közötti árfolyamon lesz majd rögzítve. Ahogy néztem a marketing anyagot, sok félnivalód nincs :DDD Bár tudnék példát az ellenkezőjére, amikor soha nem sikerült egy részvényalapnak átlépnie az 1-et az indulása óta(8év):(
    Részvényvásárlással kapcsolatban szerintem befektetők nyugodtan vásároljanak! Ha tovább esünk is, legkésőbb 2 év múlva már bőven a jelenlegi szintek felett leszünk. Csak ki kell seggelni. Aztán meg talán új csúcsok meg ilyesmi, így kell történnie.(elvileg) Ha nem így lesz, akkor meg tökmindegy mit csinálsz, mert valami nagy kaki van a rendszerben. És akkor hiába van pénzed, ha nem kell senkinek. Élelmiszerjegy, benzinjegy meg ilyesmi....
    Láttam régen egy tanulságos ábrát a kezdő spekulánsok lélektanáról, de nem találtam meg. Hasonlít erre az ábrára az oldal alján, csak a szöveg hiányzik. Szerintem már a luk aljához közeledünk, ilyenkor még sokan eldnak, ezt kell megvenni.

    klambi szerintem egy bankkártya nem befektetés.

    nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

Új hozzászólás Aktív témák