Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kispipe

    csendes tag

    Abban a reményben hozom létre ezt a Topicot hogy legalább 5 percig élni fog ...
    Baby One More Time.. első dal ami elindította a lavinát... legalább is bennem.. akkor még kb 12 éves voltam... tetszett a dal.. gondoltam megveszem a kazit.. hallgattam és hallgattam majd megvettem a következőt és azon kaptam magam hogy posztereket, cikkeket, kulcstartókat klipeket és mindenféle B. is ereklyét gyűjtök... Lassan annyi lett hogy beterítette a szobámat (erről fotó is van). én már akkor kiskoromban megfogadtam hogy egyszer megnézem őt élőben(akkoriban még álmodni sem mertem hogy ez valaha sikerül). Aztán 2004. februárjában ha jól emlékszem.. egy kereskedelni rádiót hallgatva felfigyeltem egy mondatra : "Most először Magyarországon Britney Spears!!"nem ment könnyen... 2 hónapig könyörögtem hogy elmehessek... ott voltam és alig emlékszem valamire...

    Ha lehet privibe ...

  • Kispipe

    csendes tag

    válasz Gambit #6 üzenetére

    fiúk.. a témába vágó hozzászólásokat várom ide... jah és a moderátor figyelmébe ajánlom a személyiségi szempontokat megsértőket is!!! vagy lehet hogy én nem olvastam hogy ocsmány szavakkal is lehet illetni valakit... pláne úgy hogy nem is ismeri... :K
    jah és igenis utána néztem.. az adott téma még nem szerepel sehol... szóval ...

    [ Szerkesztve ]

    Ha lehet privibe ...

Aktív témák