Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    válasz luciferc #106 üzenetére

    figyelj, ha aakrod nagyon szivesen odadom a könyvet neked, bár úgysem fogod elolvasni, nem szeretnék ennyit erről írni, mert nincs sok időm bár érzem ebből is végeláthatatlan vita lesz, neked ez a véleményed nekem az, ezért most nem fogok reagálni, mert úgysem jutnánk közös nevezőre. legyen akkor az mlm egy szar alja munka ami nagyon gagyi. pont ezeket a parázs vitákat akartam elkerülni, ha esetleg tényleg érdekel az mlm, akkor személyesen elmondom, mert úgy fair szetm nem így fórumon keresztül hadakozni.
    ''ja, és tudnál erre hivatkozást adni? mert ez így eléggé nulla pontos.''
    Dr. Szigetvári Iván mondta, magyarország egyik vezető nőgyógyásza, utána lehet nézni neten, a névnek meg a mondandónak is

  • corlagon

    senior tag

    válasz luciferc #106 üzenetére

    ha azt vesszük, hogy a földön minden élőlény addig él amíg növekedik és ezt megszorozzuk 6al, ez elég elrisaztó szám. az emebr kb 20-25 éves koráig növekedik, vagyis 120 évig kéne élnünk átlagban. ezt az arányt midnen állat teljesíti, orvosok bizonyították

    Ez a potenciális biológiai élettartam-elmélet (ha jól emékszem rá az egyetemi évekből), eszerint általában az élőlények max. élettartama - fajtól stb. függetlenül - a teljes testi kifejlettséghez szükséges idő 6-7 szeresére van kalibrálva. Embernél ez 23-24*6-7 lenne. Persze a környezetszennyezés, genetikai hibák stb. ezt jól lerontja.

    Hozzáteszem, hogy ez csak egy (sztem inkább áltudományos) elmélet vagy sejtés, amit a mainstream biológia elvet...

Új hozzászólás Aktív témák