Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz proci985 #45376 üzenetére

    szóval Dyno: az akart lenni az off eleje, csak kifutottam a módosításból.

    a lényeg, hogy kentiknél csúcshűtő nélkül már az 1.35 is sok, csúcshűtővel az 1.45, de még vízen is érdemes 1.50 alatt maradni (tehát aláférni az 1.55nek VBiosban).

    a yorkoknál más a helyzet, a q9650é 1.45 (mindennel együtt, másét nem találtam, valszeg ekörül lesz a többié is), de ott érdemes 60 fok körül/alatt maradni.

    szerk, látom közben írtál:

    na szóval egy Corsair 650es égett össze egy P35DS3Xel (nem emlékszem hogy sima vagy R volt). annál sokkal minőségibb táp nincsen. a lap EP volt, az alapján lehetett a körülbelüli értékre következtetni. a ház egy HAF volt, szellőzéssel se volt baj.

    anno 500as FSP GLN-60al én mentem 200W körülre/fölé, 3.6@1.48as értékkel, még polír előtt de két 1900as ventivel egy IFX14en. a 200W körülbelüli érték, de a hűtő 85foknál kifogyott (és kilőttem a primeot), szóval becslésre fölötte volt. a táp bírta, a gyakorlatig legjobb létező léghűtés nem.

    az 1.55 spec sheetből van. 1.68on 4.2őn nem tudom mivel lett hűtve, de a levegő kizárt, és szerintem a víz is. topikban légen senki nem ment 3.8 fölé erkélyes teszt kivételével, 4.0 fölötti víz is talán pár volt.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Aktív témák