Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cimbooora

    aktív tag

    válasz rb26dett #25594 üzenetére

    Bátyám villamosmérnök és ő azt mondta hiába fogyaszt a gép mittom én mondjuk 170W-ot a 350W.os táp kicsike mert olyan szarra gyártják!
    és muszűly megvenni az erősebbet :W :W

  • Dyno

    veterán

    válasz rb26dett #25594 üzenetére

    350W-ot??????????????200W-t ha megesz.

    Cimboooora: Egyetnem értek, te kérdezel milyen tápot ajánlunk, csupán vagy 2-3 ember leírta már neked az FSP-et, de te csak kérdezgeted a deer-t meg társait......neked most az számít hogy hány watt van ráírva arra az ipari romra vagy az hogy elvigye biztonságba a gépedet??De ha ennyire szereted a nagy számokat vegyél egy Giga superb 460W-t ezzel legalább jól is jársz és belefér a keretbe is, bár igaz még a 350-es PNR is elég lenne a gépednek.....

    (#25595) Cimbooora: Ennek semmi alapja amit mondott már bocs, de azért egy villamos mérnöknek kéne tudnia, hogy az számít legjobban hogy megvédje a gépedet esetleges feszültés igandozáskor, meg hogy áganként adja le a megfelelő teljesítmény.

    Továbbá még mindig nem tudom minek vitázol, ha ennyire tudod a dolgokat nyugodtan vedd meg amit te elgondoltál..........ajánlom figyelmedbe az adatlapomat hogy nekem is csak egy 400-as tápom van ami Seasonic van rá kötve egy két cucc, de még mindig némán végzi a dolgát terhelés alatt is, tuningolni is tudok simán, és még mindig nincs leterhelve.....ja és megsúgom a 12V ágon összesen 348W-ot ad le.De hát 95%-ban ez az ág számít, továbbá még azt fűznám hozzá ahhoz hogy szart gyártanak, hogy ez nincs időhöz kötve, a szarok régen is emg most is szart gyártanak, mai napig lehet kapni normális tápot, és elég nagy a választék belőle, és sok esetben még mélyen se kell nyúlni a pénztálcába.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák