Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • felic555

    tag

    Sziasztok!

    Egy fiatal hölgy ismerősömnek keresünk telefont. Az ár kb maximum 55 ezer Ft.
    A felhasználás átlagos: net, telefonálás, sms, facebook, ilyenek.
    Független vagy Telekom jöhet szóba mint szolgáltatós.
    Kettőt néztünk eddig:

    Samsung J5(2016)
    Lenovo Vibe S1 (refurbished)

    Tudnátok-e esetleg valamelyiket javasolni a 2 közül,
    vagy új opció is jöhet (Xiaomi Redmi 3 nem tetszik neki :D).
    Előre is köszi a segítséget :)

    [ Szerkesztve ]

  • felic555

    tag

    válasz tvamos #103666 üzenetére

    Nekem is csak az illető mondta, hogy tud ilyet szóval nem tudok linket adni :/

  • felic555

    tag

    Sziasztok!

    Elmúlt két éves a Xiaomi Mi A1-em és gondolkozom a cseréjén. Igazából kiszolgál még, de már érzem rajta az időt. Főleg a kamera nagyon gyenge már az újabb készülékekhez képest.
    Szóval szeretnék tanácsot kérni, hogy kb mi az most amivel ki tudnám váltani és jelentős előrelépés lenne ehhez képest.

    Árkategória: kb max 80ezer ft (az A1-et is 61ért vettem két éve)
    Használt vagy új: ha az adott típusból lehet még jókat kifogni használtan akár az is jöhet
    Hol venném: Ezt is és az ez előttit is turbadonál vettem függetlenül, így kb mindegy csak normális garancia legyen. Szolgáltatós akciókkal nem vagyok tisztában, kedvezményekből általában mindig kiesek... :D
    Hosszú vagy rövid táv: általában másfél-két évente szeretek váltani.
    Rendszer: Ez is és az előző is stock android és android one volt, de már leszoktam a mókolásról így inkább csak stabil legyen és működjön...
    Mekkora: ne legyen phablet...
    Mire használnád: telefon, sms, dual sim, NFC, jó (lehetőségekhez képest) kamera mert az A1 borzalmas..., telefonon nem játszok így az nem lényeg, jó akksi/képernyőidő, ja és jó lenne jack csatlakozó a sennheiser fülesem miatt :D

    Tehát valami dual sim-es, jó fényképeket készítő, lehetőleg NFC-s korrekt mobilt szeretnék nem horror áron. Android vonalon maradnék, egyik barátomnak Huawei P20 vagy P20 Proja van és azon gondolkodtam, de nem igazán tudom az alternatívákat. Pontosan ezért kérnék segítséget. Megköszönöm, ha írtok pár opciót.

    [ Szerkesztve ]

  • felic555

    tag

    Sziasztok,

    Szeretnék tanácsot kérni és pár ajánlást. A jelenlegi készülékem egy Huawei P20 Pro, használtan vettem 2 éve, szóval már 3-4 éves. Jelenleg az akksija kezd szerintem tönkremenni, a "szuper töltés" már nem működik rajta, mintha kicsit gyorsabban is merülne. Plusz egy ideje már nem kap semmilyen frissítést és ezért gondolkodom a lecserélésén. Sajnos nem igazán vagyok képben a mostani piaccal. Merre nézelődjek?
    Ár: max 120 ezer körül (ezt két éve 70ért vettem használtan, úgy látom már semmit nem kapok ennyi pénzért használtan se kb)
    Akár lehet használt is, de ha van újak között olyan, ami megéri kérlek ajánljatok azt is.
    Ami fontos lenne:

    A jack csatlakozó mindegy, mert BT fülest használok, játszani nem szoktam egyáltalán telefonon.
    Erre kérnék szépen tippeket, hogy ti mit ajánlanátok megnézésre.
    Előre is köszi,
    Felic

  • felic555

    tag

    Sziasztok,

    Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen lehetőségek vannak jelenleg. Édesanyámnak szeretnénk telefont cserélni egy kb 4-5 éves Huawei P Smartról.

    - Árkategória: max 130 ezer Ft
    - Használt vagy új? csak új!
    - Hol vennéd meg? nem kell előfizetés, céges flottában van így nagy készülékkedvezmény sincs. Árukereső szerinti legolcsóbb hely, de még gyártói normális garanciával.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, hosszú távra, jó ár-érték aránnyal
    - Mire használnád? főleg Facebook, internet, navigálás, telefonálás, fényképezés, banki ügyintézés, stb, nem nagy erőforrásigényű játékok (pl szókereső, sudoku, stb.)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? szinte mindegy, 6,5 vagy alatta

    Én kb 2 éve saját részre vettem egy Samsung A52S 5G-t, amit azóta is nagyon szeretek, ezért kérdés, hogy ennek az utódjai, amiket lehet kapni, pl.: A54, A55 jó vételnek számítanak? Ahogy láttam beleférnek az említett árba nagyjából.
    Fontos, hogy ne zárogassa be az appokat, fluid legyen. Viszonylag jó akksija legyen.

    Vagy milyen más márka hasonló árú és képességű, jó vételnek számítói típusaiból válogassunk? Motorola, Xiaomi pl?

    Előre is köszönöm a segítséget,
    Felic

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés