Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dozbik

    tag

    Sziasztok!

    A közeljövőben szeretnék új telefont venni. Kb az alábbi elképzeléseim vannak a készülékkel kapcsolatban, tudnátok javasolni; konkrét készülék(ek)et ajánlani?

    - Árkategória: max 60-70ezer Ft
    - Új készülék
    - Elsősorban függetlenül újonnan gyártói garanciával venném; de jó ajánlat esetén érdekel az előfizetéses verzió szolgáltatónál is
    - Hosszabb távra (min 2 év) venném
    Az alábbiakra használnám nagyrészt (kb ebben a fontossági sorrendben):
    - írásbeli kommunikáció (sms, viber, e-mail-ek)
    - internetezés
    - telefonálás
    - fényképezés + fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás)
    (ritkán hosszabb szövegek begépelése, munka)

    Jelenleg Samsung telefonom van, szívesen maradnék ennél a márkánál.

    Első nekifutásra Samsung Galaxy S4mini-ben gondolkodtam, de azóta többekkel beszéltem, akik kevésbé voltak jó véleménnyel a „mini” készülékekről; és mivel hasonló árkategóriában lehet Samsung Galaxy S3-t is venni; így meggyőzhető lennék erről a nagyobb készülék megvásárlásáról is :) De méretben S3-nál nagyobbat nem szeretnék.
    Mit gondoltok az S3-ról? Illetve ti milyet vennétek a helyemben?
    Arra is kíváncsi lennék, hogy egy ilyen régebbi széria vásárlása milyen hátrányokkal járhat?
    Szerintetek az S3-nak az ára előreláthatólag fog még jelentősebb mértékben változni (pl karácsony közeledtével) ?

    Előre is köszi a segítséget, tanácsokat! :R

  • Dozbik

    tag

    Sziasztok!

    Egy olyan kérdést szeretnék feltenni, hogy szeretnék venni egy telefont leginkább arra a célra, hogy néha kapok olyan munkákat, hogy hangfelvételeket kell készítenem, amihez szükségem van egy Androidos készülékre. Ezek elég puritán appok, nem hiszem, hogy komoly telefont igényelnének. Tesóm tudna szerezni nekem egy használt céges Samsung Galaxy J5 típusú telefont, Vodafone-os szolgáltatótól kb. 7 ezer forintért. Egyszer próbáltam egy ilyen feladatot elvégezni rajta, jól működött. Alapvetően nem telefonálásra használnám, szóval a szolgáltató nem olyan fontos. Ezen kívül leginkább csak fb-ra, cikkek olvasására meg GPS-re használnám néha. Szerintetek ennyi pénzért ez jó vétel lenne? Az állapotáról nem tudok nyilatkozni, de céges telefon lévén viszonylag megkímélt lesz szerintem. Azt sajnos nem tudom, hogy melyik évjáratból van, de még kiderítem.

    Előre is köszönöm a válasz(ok)at!

Új hozzászólás Aktív témák