Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rupert

    tag

    Sziasztok!

    Telefonvásárlás előtt állok, ebben kérnék segítséget.

    - Árkategória.
    Max 150 (valamennyire rugalmas a keret ha jó a készülék)
    - Használt vagy új?
    Mindenképp új.
    - Hol vennéd meg?
    Független, normális forrásból nem ilyen adócsalós, csak bérled a telefont, stb webshopokból.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel
    Nem tudom mi számít hosszú/rövid távnak. Minimum 2 évet jó lenne kihúzni vele.
    - Mire használnád?
    Telefonáláson felül:
    Komolyabb játékra egyáltalán nem. Facebook, twitter, gmail, spotify, OTP smart bank, mindenféle authenticator (battlenet, steam, google, microsoft). Üzleti felhasználás, max a slack-et használom. Alkalmanként fotózgatok vele, ha olyan helyen járok.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Nem ragaszkodok semmihez. Régóta szeretném kipróbálni pl az IOS-t, de az ára miatt talán nem opció. Ha android, akkor legyen google play service, szóval új huawei-ek kizárva.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    6" alatt már nem nagyon van semmi, szóval igazából mindegy.

    Ami fontos lenne, hogy ne gondolkozzon már a telefon ha be akarok lépni a telefonkönyvbe vagy elindítom a kamerát, stb.
    Decemberben döglött be a huawei P9-em, az utóbbi időben kezdett már lassulni amúgy is. Annak a kamerájával kb meg voltam elégedve, arra elég volt amire nekem kellett.

    Van pár kiszemelt:
    - Redmi note 10 pro (nem tudom érdemes e várni a 8 GB RAM-os változatra vagy elég a 6 is amellé a SOC mellé).
    - Samsung Galaxy A72
    - Poco X3 pro (ha elérhető lesz)

    Esetleg egy nagyobb ugrással (nem tudom érdemes e ennyivel többet rákölteni):
    - S20 FE
    - Huawei P30 pro

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

  • rupert

    tag

    válasz Sgr_A #161782 üzenetére

    Valóban. Megnéztem a leírását, és ami egyből feltűnt az a jack csatlakozó hiánya. Ezt elfelejtettem kiemelni, mert a középkategóriában jellemzően még van.
    Tudom átalakítóval is megoldható, de jelenleg a kocsiban így hallgatok zenét (jack a telefonba).

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

Új hozzászólás Aktív témák