Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borix

    őstag

    válasz kubokra #143165 üzenetére

    Telefon nem erre való.
    Vagy ha szükség megoldásként használja az ember akkor amit linkeltek akkupack-kal össze kötve kitolható az üzemidő.
    Telefon napfényben szabadban nagy fényerővel, hogy látni is lehessen folyamatos GPS vétellel, sokszor gyenge hálózati jellel (keresgél állandóan) nagy csodát ne várj.
    Komolyan gondolja az ember be kell ruházni bringás computer-be [link] használtan is 60-70E ezek kibírnak 10 óra fölött is.
    Telefon 30E használtan is komolytalan erre a célra.

    [ Szerkesztve ]

  • Ájvé

    veterán

    válasz kubokra #143165 üzenetére

    De gyalog vannak turista jelzések a fákon, gyakorlatilag mindig tudtuk követni, egyszer tértünk le (több túrán összesen) akkor vettem elő a telefont és néztem meg navin merre milyen település van (közbe jöttek is arra és még is kérdeztük), után visszataláltunk és folytattuk a túrát. Szóval ehhez nem tudom miért kellene folyamatos navi (van ahol nem lesz térerő ott meg navi se megy, csak dedikált navigációs készülék fog működni AGPS nélkül).
    Motoron szerintem jó a külső akku.
    Bicikli, hát nem tudom hogy tekersz navigáció közben (csak hallod ahogy mondja fülesen keresztül?), ott szerintem ha úton tekertek akkor táblákat kell figyelni és így megtervezni az utat. Ha esetleg eltévedtek akkor jön a navi. Ha meg erdőbe hegyi kerékpározás akkor szerintem úgy is bizonyos szakaszon lehet csak tekerni, oda meg minek.
    Persze nem értek ezekhez, te tudod mire kell, de én egyelőre nem látom olyan szükségesnek, de te majd eldöntöd.

    Nagy akku kis kijelző amúgy nem járnak párban, szóval nagy akku kell akkor a készülék is szinte biztos nagy lesz, ezt is vedd számításba.
    Mi Max esetleg (3 biztos nem fér bele, 2 is jó lehet, takarékos processzor van benne).
    40k körül esetleg Redmi 7 újonnan de ennyiért csak bolti garanciával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák