Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz spileraaa #135298 üzenetére

    A plasztiknál vannak apró érdekességek amit szokni kell. Van 2 Force a családban + párat beszereztem ismerősoknek.:

    - Érintésre - ha valaki bátor és csak simán használja - nem olyan mint az üveg, picit tapadósabb, fura.
    - A plasztik miatt a felülete nem egyenletes, apró törések vannak benne, amit használatnál nem veszel észre, de ha a fény felé tartod kikapcsolt kijelzővel, kicsit megdöntve akkor látható hogy nem olyan mint egy üveglap. Ez szerintem a belső kereten lévő apró üres terek miatt lehet. Vastagabb üvegfólia ezért nem is tud teljesen felfeküdni a felületre, bár felrakás után 1-2 órával kiegyenlítődik, letapad és nem levegős. Sima fólia, vagy nagyon vékony brotect üvegfólia jó, a többi üveg lutri.
    - A technológia több réteget takar és alul az ujjlenyomat olvasó mellett erősebb benyomásra zizzen néha.
    - Voltak problémák - levált a felső réteg. Mondjuk nem tudom elképzelni, hogy natúrban használja valaki és úgy ez megtörténhet, de benne van a pakliban mert például a Z2 Force előtti shattershield kijelzős Motoroláknal lehetett a felső réteget cserélni otthon, de a Z2-nél már csak szervízben.
    - A Z2 Force után már nem erőltették ezt a technológiát, lehet később majd újra felbukkan.
    Amúgy a Samsung használt még a csúcs S- szériás Active verzióiban ilyen plasztik kijelzőt, de az csak valamelyik Amerikai szolgaltatónál volt elérhető.

    Szóval azért vannak hátranyai is, amivel együt lehet használni a telefont. Egy fólia + tok és cserébe tényleg nem fél az ember, hogy összetöri. Tokban leejtettem már párszor. + 269 euro, vagy ha beesik 219 a német MM és Saturnnál az utolsó darabok árai, ami SD 835 + 6Gb ramért jó vétel lehet.

    Eladó Motorola Edge 50 Prok & OnepPlus 10 Pro: https://shorturl.at/5yzYU

Új hozzászólás Aktív témák