Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SDDS22

    tag

    válasz w333 #13990 üzenetére

    Az ilyen embereken nem nagyon lehet segíteni! Technikai analfabéták...De a reklámok és az "ismerősök" megteszik hatásukat. Nekem is próbálták már bemesélni hogy a Nokia kamerában(!) elmaradott, mert hát ott van a Samsung Galaxy S4 Zoom... ugyanez a személy lemaradottnak titulálta a Nokia-t, mert neki egy informatikus ismerőse ezt mondta. Aztán olyan is volt amikor egy Xperia E-t jobbnak tituláltak az L520-amnál mert kisebb és ándrojidos. De arról is kaptam már felvilágosítást hogy miért jobb a Iphone 4(!) mint akármelyik Lumia mert! Igen ennyi volt a válasz hogy "mert". Hozzáteszem hogy a gyerek az %s premierje után vette egy héttel 100k-ért, a 8 GB-osat, ez szerintem mindent elmond. De a legutolsó eset mindent vert, egy 13 éves kisgyerek próbálta nekem bebeszélni hogy a Lumia-m sz*r mert az ő apja a T-mobile-nál kártyásan vett 34 ezerért "espét". (Mindezt persze azután közölte hogy megkérdezte nem-e "espé" az enyém is. Pedig szerintem nem sok hasonlóság van közte.) Mondom rakj hozzá még annyit, mert még előfizuba sem olyan olcsó. De ő szentül bizonygatta hogy semmi részlet, csak kártyásan. Mondjuk az illetőről mindent elárult hogy a menübe sem tudott belépni, mert nem szúrta ki a szemét a a nyíl. Aztán elkezdett rajta játszani. Hozzáteszem hogy előtte a szó szoros értelmében kitépte a kezemből az ÉN, SAJÁT telefonomat. Majd elkezdett áradozni arról hogy mennyire jó tableten játszani, akkor már ingerülten csak annyit válaszoltam: "Majd ha adsz rá pénzt!". Rákontrázásként ő elkezdte mondani hogy 50 ezer ennyire kis pénz és annyit mindenki ki tud adni egy Asus MemoPad HD7-re. Na ekkor jött a reménysugár. Magyarázni kezdtem hogy 70 ezer alatt miért nem éri meg tab-ot venni, majd elsoroltam neki a tabja speckóit, ekkor már kapcsolt a gyerek hogy nem vagyunk egy pariban és a telefonos történetem "rövidített" változatának elmesélése után végre elment. ;]

    Huawei P30, Dell E7440

Új hozzászólás Aktív témák