Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz ƵøŁĭ #61826 üzenetére

    Nálam igen, ezzel megnő a téves riasztások száma, de én ezt bevállalom, mert azzal hitegetem magam, hogy ezeket felfogom ismerni. Azonban az átlagfelhasználó ezt nem tudja megtenni. Azoknak azok a védelmek jók, amik a legkevesebb téves riasztást adnak, függetlenül attól, hogy nem biztos, hogy azok a legjobb, legerősebb védelmek. Az átlagfelhasználónak hiába teszünk fel egy nagyon erős, de viszonylag gyakrabban téves riasztású vírusirtót, az már nem lesz jó neki, mert mit csináljon ha riaszt? Állandóan hívjon szakembert vagy a szupportot hívogassa? Ezt biztosan nem fogja megtenni, és előbb utóbb mindent át fog engedni, vagy lekapcsolja a védelmet. Ez volt az eredeti hozzászólásom lényege. :R

    A videóhoz.

    Persze, tökéletes védelem nincs. Az új vírusok többségét a vírusirtók nem ismerik fel, mert nem lehet őket a legújabb technikákra felkészíteni. A rabló mindig előrébb van, mint a pandúr. Ezért is a legjobb, legerősebb védelem a rendszeres mentés és a tudatos PC használat. Én naponta mentem a rendszeremet Macriummal. Igaz helyi vincseszterre, de hát minden nem lehet tökéletes. :D

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák