Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz Narxis #53229 üzenetére

    Közben olvastam a release notes-ot. Azt hiszem az ingyenes megoldások között valóban az eddigi legjobbat készítette el.
    Amúgy aki telepíti a 2019-es verziókat, korrekten le van írva a felhasználási információkban minden. A program is teljesen jó lett. Most odatették magukat. A negatív hírverés mellett kell is, hogy odafigyeljenek a termékeikre.

    [ Szerkesztve ]

  • SirRasor

    őstag

    válasz Narxis #53229 üzenetére

    Ahhoz képest ez az istenített Kasperskyt legelőször gyalultam le ma, úgy fogta a gépet, pedig nem gyenge az enyém.
    Először az tűnt fel, hogy istentelenül kerreg a venti, miközben a lányom nézett egy mesét, pedig semmi se futott egy kis seedelésen kívül(ilyenkor konkrétan áll a CPU venti..). Ezek után odaültem, gyorsan tetten is értem a feladatkezelőben; éppen nem végzett általános tisztítást, hanem csak álldogált, meg véletlenszerűen nézegette a rendszeralkalmazásokat. Indítottam egy torrentet, erre beakadt az egész gép. Nézem: kaspersky egy avit nézeget, de minek :F Aztán böngészés: indítom a 9gag-et és nem indul azonnal (ilyenre eléggé érzékeny vagyok: pontosan tudom minek milyen gyorsan kéne működnie), eltelik 2-3 mp, mire betölt. Ez azért érdekes, mert előtte fent volt az AVG, az AVAST, a Bitdefender és a Panda (jah unatkozom, most itthon próbálom az ingyeneseket na :DDD) de ilyen lassulás egyiknél se volt.

    Plag nyilvánvaló. Nincs olyan AV, ami vállalati környezetben ingyenes volna. Illetve a Windows Defender, de ahhoz nincs admin console ingyen :(

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák