Hirdetés

Aktív témák

  • Neck

    veterán

    Mellesleg.

    Norton Internet Security:
    Nagyon sok memót zabál, lassú, átenged egy csomó mindent, és nekem behalt amikor valaki más vinyóját a gépbe raktam. Nem tudta feldolgozni szegény, és összefosta magát.

    Panda: Nem bízok benne, havernak nagyon sok vírust beengedett. Nem trojant meg férget, hanem vírust.

    Kaspersky: igénytelen, és összevissza frissül, valamint ez is engedett már be kártevőt.


    NOD32: Van benne heurisztikus keresés, rezidens memóriavédelem, nagyon gyors, kevés memót zabál, egyszerűen Isten.

    Tuti rendszervédelem:

    ESET NOD32 + Webroot SpySweeper + Kerio Personal Firewall Advanced módban (Ha van hozzá türelmed) vagy Outpost Firewall (ez is majdnem olyan jó mint a Kerio) vagy Router, vagy más HWes tűzfal.

    Ha így vagy bebiztosítva, semmi nem jön be. Nekem legalábbis így még soha nem volt gondom, pedig ez is megy már egy ideje így.
    Eddig ez bírta a legtovább.

    Ja és persze az egész mellé nem Internet Szexplorert használni, hanem Firefoxot!
    Az opera se rossz, csak nagy, meg sok memót zabál, Firefox rulzz :D


    Úgy érzem ebből az egészből sok flame lesz, ezért ezt szeretném megelőzni: Ezek szigorúan saját tapasztalatok, az ettől homlokegyenest eltérőt is aláírom, hogy igaz lehet, nekem a sok éves használat alatt ezek szűrődtek le, ennyi.
    Mindenki másra használja a Gpet :D
    Mindenesetre eddig a NOD32vel vagyok a legjobban megelégedve :D

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Aktív témák