Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz Csakénvagyok #11011 üzenetére

    Ez tényleg sok, egy kicsinyt...amennyiben az marketingnek minősül, hogy tisztán empirikus módszerek alapján, sok millió felhasználó és hivatalos, független tesztelők által letesztelt és eredményesnek nevezett programot ajánlani merünk másoknak is, akiknek biztonsági problémájuk van a gépükkel, akkor ez az.
    De, természetesen, ez nem lehet marketing vagy reklám, mert egy büdös vasat sem kapunk senkitől, pusztán önszorgalomból tesszük, "mindössze" a másokon történő segítség jó érzésének kötegnyi summájával gazdagodunk...szerintem ez teljesen normális emberi tulajdonság.
    Mint ahogy az is, hogy én is abba hagyom ezt az értelmetlen vitát, mert sehová sem vezet...

    Plag és én pedig boldogan költjük azt a rahedli pénzt, amit átutaltak nekünk ezek a mocskos, burzsuj antivírus és antimalware cégek...

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • L7wy

    őstag

    válasz Csakénvagyok #11011 üzenetére

    Sajnálom, de te félreérted vagy félre érteni akarod.

    Igen félreértem, készakarva, mert nemtudom elhinni hogy valaki ennyire...........

    Annyit kritizáltam csak hogy beajánlok egy KIS+SAS+MB-AM kombinációt mindenkinek (ráadásul 28szor, vagy mást ne mismersz, vagy cég vagy, de minimum annak látszol)

    Igen, Én, Plag és blattida a Kasperskynél, a malwarebytesnél és a SAS nál dolgozunk, ezért kötöttünk szövetséget, hogy átvágjuk az egész topiklátogatót, hátha megveszik a termékeinket... Fogadd el, ez így van. És most örülhetsz h lebuktattál minket XD :W :W :W :W :)) :)) :)) :DD :DD :DDD :DDD ;] ;] ;]

    De nefolytasd légyszi, elérted a célod, lebuktattál, most pedig menj Isten hírével.

    [ Szerkesztve ]

    Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

Aktív témák