Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kippkopp

    csendes tag

    válasz drholmes #967 üzenetére

    Figyelemre méltó különbség lehet:

    Az ME AAA-s elemmel vagy akksival működik, ez rövidebb üzemidőt biztosít, mint az E5 AA-s ceruzája. Cserébe az egész lejátszó is kisebb.

    Az E5-höz jár pici távirányító, amelyet eddig használhatónak ítélek (bár ez is megszokást igényel).

    Az ME kis joystick-kal vezérelhető, az E5 tárcsával. Ahogy elnéztem erről is megoszlanak a vélemények, melyszerint:
    - a tárcsát nehéz a nadrágod zsebében turkálva csavargatni;
    - a joy letörhet (ilyennel se találkoztam még), vagy legalábbis kiáll, ami nyomja a seggedet, ha pl. farzsebben strapálva használod;
    - a távirányító megoldás lehet.

    Az ME-nek 4soros a kijelzője, a másiknak 6. Ez nem tudom érdekel-e valakit, ellenben az ME ''kikeverhető 1000 színű LCD világítás''-a biztos tetszik a csajoknak, vagy jobbhíján parasztvakításra alkalmas.

    Döntsd el mi fontos :)

    Ha a szart polcra rakod, még azt hiszi magáról hogy lekvár.

  • TalkCafe del Mar

    tag

    válasz drholmes #967 üzenetére

    Ha csak radiozni, s zenet akarok hallgatni, van lenyeges kulonbseg az ME s az E5 kozott.

    Ha csak erre kell, akkor vélhetőleg teljsen mind1, melyiket veszed. De akkor a helyedben még ennyit sem költenék rá, mert vannak fele ennyiért is lejátszók, amik annyit tudnak, ami neked kell.
    A Meizu-t a többi gyártóval összemérve nekem az tűnt fel, hogy jobb áron, sokkal több szolgáltatást nyújtanak.
    Ha nincs szükséged mindenféle csillivilli hanzgásmódosító (mert nem javító) funkcióra, sokcsatornás equalizer-re, hosszú lejátszási időre (E5 - 50óra, ME - 17óra) és számtalan kényelmi funkcióra (nagy kijelző, könnyű kezelés, vonalbement, időzíthető felvétel E5-nél) akkor teljesen felesleges még ennyit is ráköltened, és akkor számodra valóban nincs különbség az ME és E5 között.
    Hangtechnikailag teljesen egyformának tűnik a kettő, de menj el, hallgasd meg és amelyik jobban tetszik, azt vedd meg.
    Ha teheted, vigyél saját fülest, mert a gyáriak vélhetőleg nem egyformák a 2 típusnál, ami nagyban befolyásolja a hangjukat (vélehetőleg a drágább javára).

    P.L.U.R. - Peace, Love, Unity, Respect

Új hozzászólás Aktív témák