Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monngoose

    aktív tag

    válasz z123456789 #4123 üzenetére

    Aúúú! Ezt nagyon megszívtad! :D
    Jó, tudom, ez nem olyan mulatságos, de én is jártam így korábban.
    A Dune profile-nak természetesen nincs köze a dologhoz. Ami a képen látható, az nem más, mint a med saját scraper-e által létrehozott kép (na ezért használunk többen yadist, ez ronda, nulla filminfó stb.).
    Nálam ez akkor jött össze, amikor olyan film is volt a yadisozottak között, aminek a könyvtárában valamiért nem volt xml, így amikor ráeresztettem a főmappára a szkent a mederben, az érzékelte az xml hiányát és elindította a saját scraper-ét.
    A megoldás: mindent kitörölni és újra ráerszteni a yadist.

    "...hogyan keresel rá a másodlagos feliratra?"
    Ilyen gondom nem nagyon volt még, főként azért, mert ha tehetem eredeti hanggal nézek filmet. Nem csak azért, mert a magyar szinkron már régóta csapnivaló, hanem mert a szinkronsávban nem csak a párbeszédek vannak, hanem egyéb effektek, finomságok is, amik szinkronizáláskor elvesznek. Ráadásul szeretem a jó minőségű hangot (egy ideje már minimum DTS jöhet szóba), az pedig magyarul nem nagyon van...
    Ha valamiért mégis kell (pl. ismerősnek egyszer-egyszer) másodlagos felirat, akkor az általában meglévő angol másodlagost egyszerűen lefordítom. :)

    Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

Új hozzászólás Aktív témák