Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz MR007RM #273 üzenetére

    "És miért kell egyáltalán visszajelzés arról, hogy legyen micro sd bővíthetőség is a készülékben? Ennyire értenek a szakmához? Nem figyelik a vásárlók szokásait? Én jobban tudom pedig nem is az a szakmám......."

    ha jobban tudod, akkor nezd meg leci egy iphone feature list-jet. megvan? ok, koszi. fentebb (vagy masik topiban mar nem emlekszem pontosan) irtam, hogy nagyreszt az applet masoltak. nem jott ossze, valtoztatnak rajta, tortenet vege. nem tudom, hogy mit kell ezen ennyit porogni.

    "Léci egy cikket, ahol Elop bácsi bevezeti az új eladni kívánt Nokia 808 telefonjukat? Hogy lehet vki olyan idióta, hogy a saját cégének boldogulása, sikere közömbös számára?"

    arrol lemaradtal amikor bejelentettek, hogy a wp lesz a fo vonal? gondolom nem. akkor ebbol kiindulva mit foglalkozzon a 808-al, mikor azt csak azert hozzak ki, mert nem akartak tobb evnyi fejlesztest a kukaba dobni.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák