Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Killer01 #24 üzenetére

    A tárgyalás (negotitation) mindig elmegy nyaralni, ha restart mission-t nyomsz. Vicces vagy sem, de a visszatöltés az egyetlen megoldás erre... :(

    Az AI nem megy semmire, inkább a Mech-ek kialakítása olyan, hogy gáz felfegyverezni a legtöbbet. A HBK-4P (a soklézeres Hunchback) esetén például menetrend szerint elpusztul az AI társaknál a jobb test, benne a sok lézer ugye. A Rifleman, Jagermech, Catapult, stb. alapból felejtős, mert a karokon van a fegyverzet oroszlánrésze, ami sokszor le lesz lőve. Pont emiatt gáz egy csomó Mech.

    Én már alapból csak olyan Mech-ekkel megyek harcolni, ahol a testben van a fegyverzet nagy része - de a fenti HBK-4P példa mutatja, hogy az sem orvosság mindenre. :(

    Apropó, a másik kedvencemet ki ne hagyjam - az AI társaink picit sem törődnek azzal, hogy van-e valaki köztük és a célpont között, vagy sem. Amíg csak a védőfalakat lövik ripityára emiatt, nem zavarna de simán hátbalőnek téged is, és a társaidat is. Igencsak fogtam a fejem, amikor azt látom hogy az egyik társam 3x PPC-vel telibecsűrte a másik társamat. Így már megértem miért került bele a Co-Op... :P

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák