Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz F e Z o #15714 üzenetére

    Memóriákat megnézem, bár elég ingoványos talaj a memóriák húzása. Low Level-t nem fogja megkapni.
    1,163V kap Trixx szerint, és 1,2V tudok neki adni max Trixx-en belül. Az 1150Mhz-et 1,163V teszteltem, és hibamentes. De nem is célom az 1,2V-nál több fesz.
    Battlefield 4 remekül futott, de inkább a Project Cars lesz majd a prioritás játékok terén.
    Nem azért használtam alaplapi VGA-t fél évig, mert nem volt rá pénz, hogy pótoljam, inkább nem volt időm kihasználni a 290X-et, amit még a mostani melóm előtt vettem. Meló, babázás, edzés, hétvégén szülők stb.
    HD filmekre és minden másra játékon kívül pedig bőven jó volt az alaplapi is.
    Most az volt a cél, legyen VGA, ne túl erős, de ha már erős gépem van, ne a grafikai rész legyen a szűk keresztmetszet.
    Nem volt tervben 280X, ennél gyengébb is elegendő lett volna, aztán jött a felismerés, hogy egy GTX960 meg nehogy túl gyenge legyen. :DDD
    Így nem is lesz célom a túlzott húzás, mert ez a teljesítmény is jóval több, mint ami eredetileg tervben volt.
    Persze a memóriákat még meg fogom nézni, mennyire húzhatóak, de az a tapasztalatom, hogy a 6 Ghz bőven elég 1080p-hez. A GPU-nak 1,163V-on 1150-1170 között lesz valahol a vége, de ezt még tesztelnem kell.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák