Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yusukee

    aktív tag

    válasz Ellia #3663 üzenetére

    Ezt értem, én is szeretem a polcra rakni a Játékaimat és nem egy üres dobozt, amit 200 Ft-ból megcsinálok itthon.

    Viszont sajnos én (plusz a többség) nem vagyok olyan szerencsés, hogy gyors netem legyen, egy mai játék letöltése napokig tart, ezért is szeretek dvd-ről telepíteni.

    (Nem akartam megsérteni senkit, ha így sikerült leírni akkor bocsánat.)

  • xPraetoriaNx

    senior tag

    válasz Ellia #3663 üzenetére

    Hát, amíg az ország egyik részében dobálják a gigabites netet, a másik felében meg örülhet az ember ha 20-30 megabites letöltést ki tud küzdeni magának, addig szerintem van létjogosultsága a "hardvare-es telepítőnek". Az már más kérdés, hogy miért még mindig DVD-nél tartunk... Nemrég kezembe került egy írásvédett pendrive, amin promóanyag volt, tehát INGYEN osztogatták. Innentől ne mondja nekem senki, hogy játékkészítőknek 60 euroért ne férne bele egy ilyen. Gyorsabb is lenne, fizikai területre is kisebb helyet foglalna.
    Ha nem "jöttek volna rá" az itthoni retail boltok, hogy emelni kell az árakat (mostanában minden 14-15k PC-re is, korábbi 10-12 helyett), én tbh mai napig elsőre a "dobozos verziókat" tekinteném meg. Elérhető távolságban van 3 ilyen "gémer bolt" is, szóval nagyobb játékok esetében az "odamegyek-megveszem-hazahozom-felrakom lemezről" még mindig gyorsabb lenne, mint letölteni, mert sajna én is az "örül hogy végre 30 megabites nete van" kategóriába tartozom...
    Egyébként meg sok országban (és a vicc hogy most nem Gvatemaláról vagy Ugandáról beszélek, hanem adott esetben még nálunk is fejlettebb országok közt is adódik több ilyen) már a 30 megabit is überjónak számít, a lakosság nagy rész max 10 megabittel baszakodik, szóval globálisan nézve meg pláne van létjogosultsága a lemezes kiadásoknak.

    [ Szerkesztve ]

    There is no war. Only the harvest.

Új hozzászólás Aktív témák