Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chuzzlee803

    aktív tag

    válasz Dr.NX #2508 üzenetére

    Nekem most úgy látszik, novemberben és decemberben is az utolsó hétre fogok rámenni, a többinél vagy nem érdekel a lap annyira, vagy érdekel, de túl riskynek találom, mert a másikból egy vagy mindkettő megvan.

    Például az Annihilusos hét, nyár óta Alioth után a második legnyálcsorgatósabb lap a communityben, de nekem annyira ellensúlyozza az az ótvar X-23 és Daken variáns, hogy ha meg is jön rá majd az ingerenciám, akkor is csak kézbe temetett arccal, az ujjaim közül leskelődve fogok nyitogatni. :DDD
    Mondjuk így második olvasatra, talán a Martyros hét se mozgat meg annyira, pedig ott is lehetne egy 3/3-at kaszálni.

    De hogy ne csak ömlengés legyen, kérdés: kigyűlt nagy nehezen a 3000 token ismét, van pinelve egy Snowguard. Vegyem-e meg?
    S4-ekből a következők nincsenek meg: Ravonna, Snowguard, Spider-man 2099, Stegron.
    S5-ökből egyfelől nincs nagyon hiányérzetem, Hit-Monkey és Iron Lad kellenének, őket szilveszter körül bezsebelem majd, másfelől ha kellene is mindegy lenne, mert nagyjából a 6k is eddigre lenne meg. :N

    Mik vele a tapasztalatok? A rework óta tényleg S (de legalábbis A) tier? Untappeden is felül van, snapzone-on is felül van, és februárig várhatóan nem lesz rotáción.
    Elsám nincs, ha ez számít.

Új hozzászólás Aktív témák