Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z00li

    senior tag

    Sziasztok!

    Nekem pénteken vették ki altatásban (okt.16.), ma délelőtt jöhettem haza. Altatás után hányingerem volt, amire kaptam injekciót, ami elmulasztotta! Vérezni nem nagyon vérzett, fájdalomcsillapítót szerencsére adtak, amikor kértem, bár nem nagyon használt! Fájni fáj, főleg a bal oldalon, a nyelés is nehézkes! Aludni pár órát ha tudok naponta, kaja szintén minimális, már érzem hogy fogytam is pár kilót! Kontroll 29-én esedékes, előtte csak akkor kell jelentkeznem, ha esetleg bevérezne! Egyébként nekem Panadolt javasolt a doki! Nem kellemes, de kibírható, és remélem egy problémától végleg megszabadulok! :)

    Üdv: Z

  • z00li

    senior tag

    Sziasztok!

    Nekem pénteken lesz 2 hete hogy kivették a manduláim. Tegnap már csak 2 szem fájdalomcsillapító kellett, és 7vége óta már tudok rendesen enni is! Mondjuk a műtét utáni első 7en ledobtam 3-4kg-ot, mivel még a saját nyálam is alig bírtam lenyelni, nem hogy még ételt! Csütörtökön megyek kontrollra majd meglátjuk mit mond a doki!

    Egyébként én éves szinten 4-5 mandulagyulladást produkáltam, amit antibiotikumokkal próbált a háziorvos orvosolni! Mielőtt elmentem gégészhez, 1 hét különbséggel 2 mandulagyulladásom is volt. Ott azt mondta a doki, hogy lehetne gyógyszeresen is kezelni, de csak akkor fog teljesen megszűnni a probléma ha kiveszi a manduláim, így emellett döntöttem. Nekem egyébként szintén volt/van hajhullásom (lehet hogy genetikai, faterom is megkopaszodott) és gyulladásban volt/van a fejbőröm. Ezt bőrgyógyász diagnosztizálta, ő is mondta a mandulát, rossz, gyulladt fogakat! Kíváncsi vagyok mi fog változni ezután!

    A műtét egyébként kibírható, de nem kellemes. Ha bármi egyéb betegséget, tünetet okoz mindenképpen érdemes kivetetni!

    Remélem nem fárasztottalak nagyon titeket! Aki lábadozik annak jobbulást, aki még műtét előtt áll annak meg sima műtétet és kitartást! :D

    Üdv: Z

Új hozzászólás Aktív témák