Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palincs

    csendes tag

    válasz Chilibors #466 üzenetére

    Szia,

    hát, nem akarok hülyeségeket írni, biztosan egyénfüggő, és lehet sokkal szarabb, mint amit én átélek. Azzal azért biztatnálak, hogy lehet mázlid is. Nekem eddig az volt, inkább csak csöndben fohászkodok, hogy kitartson. Esetleg olvasd el Babitstól a Balázsolást. Vagy fordulj közvetlenül Szent Balázshoz. Fura dolog, de félórával az első komoly imádságom után a tályog tavasszal fölszakadt. Kb. aszontam, "Uram, vagy vedd el az életem, vagy ha akarsz még tőlem valamit, akkor szabadíts meg ettől". És ez nem volt vicc, akkor már mindkettőt elfogadtam. Persze szedtem az antibiotikumot is, ráadásul augusztusban ugyanott tartottam, mint tavasszal. Szóval nem mechanikus dolgok ezek, és az imádság nem arra való, hogy helyettesítse a gyógyszerszedést. De ez talán nyilvánvaló.

    Gyógyszerek közül nekem a vízben oldódó Cataflam hatékonyabbnak tűnik, mint a Flector, de fene tudja. Pontosan be volt osztva, hogy hajnali 1-kor, 9-kor, és du. 5-kor szedtem be a Cataflamokat, így enni is, meg aludni is tudtam valamennyit. A hajnali 1 órás kelés sose okozott gondot. :Y

    Kb. félóra, mire a Cataflam elkezd hatni, és utána kb. 2-3 órán keresztül embernek érzed magad, még enni is tudsz valamit.

    Ami a mostani helyzetet illeti, próbálom napi két Flectorral megúszni, az azért kell.

    Ha a műtét kapcsán hajlandóak elaltatni, ne habozz!

    4-5-6 nap? Hát, nem tudom, annak még előtte vagyok. Ill. a 4. napot most próbálom átvészelni. A tompa fájdalom nem akar múlni a torkomban, de nem is rosszabb, mint tegnap. Ha javasolhatok valamit, az első naptól foss :F. Akkor teleköpködtem három vesetálat. Azóta Isten kegyelméből lenyelem a nyálamat. Nagy dolog ám!

Új hozzászólás Aktív témák